ЛитВек - электронная библиотека >> Популярные авторы >> Роберт Луїс Стівенсон

КОММЕНТАРИИ 529

EVE 1. Становление (СИ)
Сергей Колесников

Мда... Это что - литература??? Книга от первого лица, у этого лица 900 чего-то-там интеллекта, но ни одной мысли. Вся книга описание процесса: встал-пошел-пришел-сел-посидел-встал-пошел дальше. При этом куча разнообразных ошибок, которые окончательно превращают этот труд графомана в школьное сочинение "как я провел лето".
А, да! Книгу не дочитал - не смог.
В общем, пишы исчо, аффтар!

Сергей     #189158
Три игрока (ЛП)
Стиви Дж Коул

когда выйдет продолжение книги ТРИ ИГРОКА?

Светлана     #189157
Жабья котловина
Дмитрий Золов

Хороший рассказ. Жаль, короткий.
Почитал бы что-нибудь еще от автора, если есть материал

Сергей     #189156
Невеста повелителя моря
Оксана Сергеевна Головина

Хорошая книга, спасибо

Вера     #189155
Мифы о России и дух нации
Александр Борисович Горянин

Идиоты. Внимательно рассмотрите ОБЛОЖКУ, прежде чем убедительно доказывать, что человек, берущийся судить о плоскости-аки-блин фильма Эйзенштейна, способен проглядеть, что на его книгу о духе нации навесили....... что?

кто даст самый лучший ответ получит приз в виде единственного в природе уникального экземпляра этого уже довольно редкого издания.

Оценил книгу на 10
Pentagraphic     #189154
Киберпанк (СИ)
(Netricsa)

Нетти, у тебя там совсем микросхемы закоротило? МЕНТАЛ ЖАРИТ ЗЕМЛЮ В СРАКУ, А ТЫ ТЕМ ВРЕМЕНЕМ ЭРОТИЧЕСКУЮ ФАНТАСТИКУ ПИШЕШЬ?!

Сэм     #189147
Обиду смывают не кровью... (СИ)
Владислав Погадаев

Да, история действительно непростая. Жалко обеих. Особенно жену.

Натали     #189140
Джин с ЧАЭС
Николай Геннадьевич Грошев

Огромная просьба скажите где можно КУПИТЬ ВСЕ 18 книг этой серии!Очень хочется!Любые деньги в разумных пределах!!!!!!!!!!!

Сергей Кирсанов     #189139
Перевертыш. Часть 1.
Владимир Александрович Гаркавый

Лично я доволен всей серией книг Перевертыш. По поводу изложения я бы сказал, что оно не вызывает каких-то сложностей в восприятии сюжета. Главный герой достаточно хорошо проработан и за ним интересно наблюдать, как и за всеми остальными персонажами.

Дмитрий     #189138
Воспоминания
Мария Федоровна Каменская

Добротная книга

Денис     #189137

ВСЕ КОММЕНТАРИИ

главная 1 2 ... 2 »
 

Стівенсон Роберт Луїс - 16 книг. Главная страница.

Синоним: Роберт Луїс Стівенсон

Синоним: Роберт Льюїс Стівенсон

Синоним: Роберт-Луїс Стівенсон

Синоним: Роберт Люїс Стівенсон

Стівенсон Роберт ЛуїсРоберт Луїс/Льюїс Стівенсон (англ. Robert Louis Balfour Stevenson; 13 листопада 1850, Единбург — 3 грудня 1894, Апіа, Самоа) — британський письменник шотландського походження. Здобув світову славу завдяки роману «Острів скарбів», який є класичним зразком пригодницької літератури. Також є автором гостросюжетних романів («Викрадений», «Корабельна катастрофа», «Володар Баллантре», «Катріона») та численних оповідань. Автор історичних романів («Чорна стріла», «Принц Отто», тощо), психологічних повістей тощо.

Народився 13 листопада 1850 року в Единбурзі. Після закінчення школи вступив до Единбурзького університету. Зупинивши свій вибір на юриспруденції, отримав звання адвоката, але навряд чи коли-небудь займався цим практично.
У 1873–1879 роках жив переважно у Франції на мізерні заробітки літератора і невеликі грошові перекази із дому, зробився своєю людиною в «містечках» французьких художників. Подорожував на байдарці по річках Франції. Це описано в його першій опублікованій книзі «Подорож в глиб країни» (An Inland Voyage, 1878), і піший похід, описаний в «Подорожі з ослом до Севенні» (Travels with а Donkey in the Cevennes, 1879).
У селі Марень, куди з’їжджалися художники, зустрів Франсес Матільду (Вандегріфт) Осборн, американку, старшу за нього на десять років. Вона захоплювалася живописом. Розірвавши з чоловіком, вона жила з дітьми в Європі. Стівенсон гаряче полюбив її, і як тільки розлучення було отримане, 19 травня 1880 року закохані одружилися в Сан-Франциско. Їх спільне життя було позначене невсипущою турботою Фані про хворобливого мужа. Стівенсон подружився з її дітьми, а згодом його пасинок (Семюел) Ллойд Осборн став співавтором трьох його книг: «Помилка» (The Wrong Box, 1889), «Відливши» (The Ebb-tide, 1894) і «Потерпілі корабельна аварія» (The Wrecker, 1892).
У 1880 році Стівенсону поставили діагноз — сухоти. У пошуках цілющого клімату він відвідав Швейцарію, південь Франції, Борнмут (Англія) і у 1887–1888 роках Саранак-Лейк в штаті Нью-Йорк. Частково із-за поганого здоров’я, частково щоб зібрати матеріал для нарисів, Стівенсон з дружиною, матір’ю і пасинком відправився на яхті в південні області Тихого океану. Вони відвідали Маркизькі острови, Туамоту, Таїті, Гаваї, Мікронезію і Австралію, і придбали ділянку землі на Самоа, вирішивши надовго влаштуватися в тропіках. Своє володіння він назвав Вайліма (П’ятиріччя). Клімат острова пішов йому на користь: у просторому плантаторському будинку у Вайліме були написані деякі з кращих його творів.
У тому ж будинку 3 грудня 1894 року він раптово помер. Самоанці поховали його на вершині сусідньої гори. На могильній плиті накреслені слова з його знаменитого «Заповіту» («Під неосяжним зоряним піднебінням»). Успіх відомих книг Стівенсона частково пояснюється цікавістю обраних тем: піратські пригоди на «Острові скарбів» (Treasure Island, 1883), фантастика жахів у «Дивній історії доктора Джекіла і містера Хайда» (The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde, 1886) і дитяче захоплення у «Дитячому квітнику віршів» (A Child`s Garden of Verses, 1885).
Свою літературну діяльність він почав з надзвичайно актуальних тоді есе, написаних у вільній формі, і ніколи не зраджував цьому жанру. Маловідомі літературні анекдоти Стівенсона стоять у ряді найдотепніших і найлаконічніших в англійській літературі. Вірші він писав час від часу і рідко ставився до них серйозно.
Прийнято вважати, що «Уїр Гермістон» (Weir of Hermiston, 1896) міг би стати одним з великих романів 19 століття, проте Стівенсон встиг закінчити лише третину книги.

Докладніше: wikipedia

Твори Стівенсона у нашій бібліотеці:
- англійською, у перекладах німецькою, польською мовами: Robert Louis Stevenson;
- у перекладах російською мовою: Роберт Льюис Стивенсон.

Книга - Будинок на дюнах. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Ростислав Доценко

Жанр: Приключения

Серия: -

Год издания: -

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Аннотация к этой книге отсутствует. На страницу книги

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Вечірні розмови на острові. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Олександр Іванович Терех , Юрій Якович Лісняк

Жанр: Приключения

Серия: Українська бібліотечна серія

Год издания: 1995

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

До збірки «Вечірні розмови на острові» класика англійської літератури Роберта Л. Стівенсона увійшли повісті й оповідання — «Берег Фалеза», «Сатанинська пляшка», «Острів Голосів». Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Викрадений. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Іван Коваленко

Жанр: Приключения

Серия: Пригоди. Подорожі. Наукова фантастика

Год издания: 1960

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Події, зображені в романі відомого англійського письменника Роберта Льюїса Стівенсона (1850—1894) «Викрадений», розгортаються в Шотландії середини XVIII століття. Герой роману, молодий шотландець Давід Бальфор, якого дядько продав на торговий... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Катріона. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Іван Коваленко

Жанр: Исторические приключения

Серия: -

Год издания: 1961

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

«Катріона» — продовження роману «Викрадений», що вийшов у «Молоді» в 1960 році. В романі «Катріона» розповідається про дальші пригоди Давіда Бальфора у себе на батьківщині і за кордоном, а також про його відносини з Джеймсом Мором — сином... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Клуб самогубців. Діамант Раджі. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Юрій Якович Лісняк

Жанр: Приключения

Серия: Українська бібліотечна серія

Год издания: 1995

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Книга розповідає про захоплюючі й незвичайні пригоди блискучого Флоризеля. Змови, дуелі, викрадення, вбивства, сенсаційні викриття, рокові зустрічі та інші авантюрні події, зображені в книзі, забарвлені веселою і мудрою авторською іронією. Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Корабельна катастрофа. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Валерій Бойченко

Жанр: Морские приключения, Приключения

Серия: -

Год издания: 1984

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Гостросюжетний роман англійського письменника-класика, в якому викриваються вади капіталістичного суспільства. Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Ночівля Франсуа Війона. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Ростислав Доценко

Жанр: Приключения

Серия: Українська бібліотечна серія

Год издания: 1995

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Один з найвідоміших творів класика англійської літератури Роберта Л. Стівенсона. Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Острів Скарбів. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Юрій Корецький

Жанр: Приключения

Серия: -

Год издания: 1974

Язык книги: украинский

Страниц: -

Доступен ознакомительный фрагмент книги!

Читать

Формат: fb2

 Скачать

«Дитинство моє, щиро кажучи, було безрадісне. Жар, марення, безсоння, тяжкі дні, нескінченні ночі», — згадує про себе англійський письменник Роберт Льюїс Стівенсон (1850–1894). Щоб якось розважитись, хлопчик обкладав свою постіль іграшками і... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Острів Скарбів. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Л Кузнєцова

Жанр: Морские приключения, Детские приключения

Серия: -

Год издания: 2010

Язык книги: украинский

Страниц: -

Доступен ознакомительный фрагмент книги!

Читать

Формат: fb2

 Скачать

В одному з найпопулярніших творів відомого англійського письменника розповідається про пригоди хороброго і винахідливого юнги Джима Гокінса під час пошуку піратського скарбу на загубленому в морі острові, про людську доброту і справжню чоловічу... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Острів Скарбів. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Світлана Скляр

Жанр: Классическая проза, Морские приключения, Путешествия и география, Природа и животные

Серия: -

Год издания: 2013

Язык книги: украинский

Страниц: -

Доступен ознакомительный фрагмент книги!

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Адаптоване видання для дітей 9-13 років. Пошуки скарбів, боротьба з піратами, таємниці безлюдного острова, підступність, змови, справжня дружба – усе це у знаменитому романі Р. Л. Стівенсона. Захопливі пригоди юного Джима Гокінса та його вірних... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Твори в п
Читать

Формат: fb2

 Скачать

До першого тому творів Р.-Л. Стівенсона входять роман «Острів Скарбів» (вперше опублікований у 1881–1882 рр. у журналі; 1883 р. вийшов окремим виданням) та цикли оповідань «Клуб самогубців» і «Діамант Раджі» (вперше опубліковані 1878 р.), повість... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Твори в п
Читать

Формат: fb2

 Скачать

До другого тому творів Р.-Л. Стівенсона входять повість «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» (1886), збірка оповідань «Вечірні розмови на острові» (по часописах у 1891-1892 рр., окремим виданням — у 1893 р.), роман «Викрадений»... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Франкенштайн. Ґотичні повісті. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек
Читать

Формат: fb2

 Скачать

Чи можна створити бестселер на заклад? Саме так Мері Шеллі написала роман про науковця Віктора Франкенштайна, який із мертвої тканини зліпив людину і вдихнув у неї життя, а Дж. В. Полідорі — повість «Вурдалак», першу історію про вампірів у... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Франкенштайн. Ґотичні повісті (збірник). Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Катерина Плугатир , Наталя Тисовська , Антоніна Нішта

Жанр: Ужасы

Серия: -

Год издания: 2010

Язык книги: украинский

Страниц: -

Доступен ознакомительный фрагмент книги!

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Чи можна створити бестселер на заклад? Саме так Мері Шеллі написала роман про науковця Віктора Франкенштайна, який із мертвої тканини зліпив людину і вдихнув у неї життя, а Дж. В. Полідорі – повість «Вурдалак», першу історію про вампірів у... Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
Книга - Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом. Роберт Луїс Стівенсон - читать в ЛитВек

Переводчик: Максим Стріха

Жанр: Приключения

Серия: Українська бібліотечна серія

Год издания: 1995

Язык книги: украинский

Страниц: -

Читать

Формат: fb2

 Скачать

Перлина творчої спадщини Роберта Л. Стівенсона — легендарний, не потребуючий коментарів, "чорний роман" класика англійської літератури. Полная аннотация

Комментировать   : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  
главная 1 2 ... 2 »
ЛитВек: бестселлеры месяца
Бестселлер - Дмитрий Емец - Таня Гроттер и Исчезающий Этаж - читать в ЛитВекБестселлер - Астрид Линдгрен - Приключения Эмиля из Лённеберги - читать в ЛитВекБестселлер - Стивен Кинг - Чужак - читать в ЛитВекБестселлер - Александр Владимирович Плетнёв - Фактор умолчания - читать в ЛитВекБестселлер - Алексей Викторович Иванов - Мало избранных - читать в ЛитВекБестселлер - Ульяна Соболева - Венганза. Высшая мера - читать в ЛитВекБестселлер - Элена Ферранте - Моя гениальная подруга - читать в ЛитВекБестселлер - Джулия Эндерс - Очаровательный кишечник. Как самый могущественный орган управляет нами - читать в ЛитВек