ЛитВек: бестселлеры недели
Бестселлер - Олег Яковлев - Уэлихолн - читать в ЛитВекБестселлер - Деб Дана - Тело на твоей стороне - читать в ЛитВекБестселлер - Аннетт Мари - Трилогия алой зимы - читать в ЛитВекБестселлер - Линда Грин - Тот момент - читать в ЛитВекБестселлер - Ричард Лахман - Пассажиры первого класса на тонущем корабле - читать в ЛитВекБестселлер - Таня дель Рио - Уоррен XIII и Тринадцатилетнее проклятие - читать в ЛитВекБестселлер - Сергей Сергеевич Тармашев - Новая реальность - читать в ЛитВекБестселлер - Линдси К. Гибсон - Взрослые дети эмоционально незрелых родителей. Как научиться ценить себя и наладить отношения с родителями - читать в ЛитВек
ЛитВек - электронная библиотека >> Іван Адріанович Багмут >> Детская проза >> Пригоди чорного кота Лапченка, описані ним самим

Жанр: Детская проза

Серия:

Год издания:

Язык книги: украинский

Страниц: не подсчитано

Издано в серии:

Издательство: Издательство детской литературы «Веселка»

Город печати: Київ

ISBN:

Книга закончена

   просмотрело человек за:

день: 4  месяц: 26    год: 133    всего: 630

QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 161 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 569.8 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 622.9 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 169.2 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 168.2 Кбайт
Читать онлайн

  Може, декому видасться дивним, що кіт узявся за літературу, але це цілком зрозуміло. Річ у тім, що котові випадає бути свідком таких моментів у житті людини, які сховані від суспільства — кіт чує розмови, що точаться в родині, бачить, що роблять люди, коли їх ніхто не бачить. Словом, я перебуваю в таких умовах, в яких не може бути жоден письменник, і можу писати про те, що справді бачив і чув, не домислюючи і не вигадуючи, як то змушений робити письменник-людина.
    Взявся я за перо ще й тому, що деякі вчинки людей дивують мене. Я хотів поділитися з людьми враженнями від їхнього життя, щоб вони поглянули на себе, так би мовити, збоку, бо ж збоку краще видно і достойності, і хиби.
    На жаль, письменник, який редагував мій рукопис, дещо викреслив з того, що було написано цікавого про людину...
Щоб ні в кого не лишилося сумніву, що все це дійсно написав я сам, розповім, як я навчився писати. Не така це вже складна штука.
    Треба взяти в лапку олівця і вивести першу літеру, потім другу, третю і, коли вийде слово, трохи відступити і таким самим способом написати друге слово, а, закінчивши фразу, поставити крапку. Якщо якесь написане слово мені не подобалось, я злизував його язиком. Для мене це було значно зручніше, ніж перекреслювати. Тому я перейшов на чорнило і ручку, бо злизати чорнила легше, ніж олівець.
    При писанні багато важить положення хвоста. Ні в якому разі не слід ним махати. Хвіст повинен лежати на столі, це створює необхідний упор для всього тіла. Інакше літери виходять не такі гарні, а інколи бувають просто нерозбірливими.
    Може, дехто гадає, що мені легше друкувати на машинці, та це не так. Я не зміг навчитися друкувати на машинці. Як тільки я натискував на клавіш, зразу вистрибував важіль з літерою, і, хоч я знав, що це важіль, мені щоразу здавалося, ніби це миша, і я кидався на літеру, хапаючи її кігтями. Від цього псувалася машинка, а також мої стосунки з її господарем, а головне — друкування посувалося страшенно повільно, бо думка уривалась,натхнення зникало, і я довгенько сидів, щоб знову повернувся робочий настрій.
Л а п ч е н к о


  : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0 : 0  

Оставить комментарий:

ЛитВек: бестселлеры месяца
Бестселлер - Ефим Борисович Черняк - Тайны Франции. Заговоры, интриги, мистификации - читать в ЛитВекБестселлер - Мэттью Уолкер - Зачем мы спим. Новая наука о сне и сновидениях - читать в ЛитВекБестселлер - Джеймс Клир - Атомные привычки - читать в ЛитВекБестселлер - Эрик Берн - Люди, которые играют в игры (книга 2) - читать в ЛитВекБестселлер - Anne Dar - Обреченные обжечься - читать в ЛитВекБестселлер - Нил Гейман - Добрые предзнаменования - читать в ЛитВекБестселлер - Мик Зандис - Ливонская ловушка - читать в ЛитВекБестселлер - Анна Евгеньевна Гурова - Цикл «Аратта» [4 книги] - читать в ЛитВек