ЛитВек - электронная библиотека >> І В Бойченко и др. >> Учебники и пособия: прочее и др. >> Філософія: хрестоматія (від витоків до сьогодення)

Переводчик:

Жанр: Учебники и пособия: прочее, Философия

Серия:

Год издания: -

Язык книги: украинский

Страниц: не подсчитано

Издано в серии:

Издательство: Знання

Город печати: 2009

ISBN: 978-966-346-940-9

Книга закончена

   просмотрело человек за:

день: 3  месяц: 278    год: 667    всего: 1752

QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 790.2 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 1162.9 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 3696.5 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 663 Кбайт
QR-код
X

QR-код ссылки на скачивание книги

QR-код
Размер: 748.7 Кбайт
Читать онлайн

Ця хрестоматія — перший в історії освіти України навчальний посібник, у якому систематизовано представлено фрагменти творів видатних вітчизняних і зарубіжних філософів (у відповідності до програми курсу "Філософія"), створений з урахуванням досягнень у сфері філософської культури. Фундаментальність хрестоматії забезпечується зосередженням уваги на основоположних ідеях філософії від доби античності до сьогодення, відображенням класичних теоретико-методологічних принципів, соціально-філософських доктрин, репрезентацією сучасного критичного, духовно-практичного змісту світової філософської думки. Розраховано на студентів гуманітарних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, усіх, хто прагне долучитися до надбань філософії.


  : 1 : 0 : 0 : 0 : 1 : 0 : 0 : 0  

Оставить комментарий:


Поле "e-mail" является не обязательным и приватным, он не будет опубликован в комментарии.

ЛитВек: бестселлеры месяца
Бестселлер - Андрей Александрович Васильев - Хранитель кладов - читать в ЛитВекБестселлер - Анастасия Рыжина - Digital минимализм. - читать в ЛитВекБестселлер - Виктория Валерьевна Ледерман - Светлик Тучкин и украденные каникулы - читать в ЛитВекБестселлер - Ерофей Трофимов - Казачий спас - читать в ЛитВекБестселлер - Владимир Владиславович Малыгин - Лётчик - читать в ЛитВекБестселлер - Александр Александрович Тамоников - След в заброшенном доме - читать в ЛитВекБестселлер - Тони Бьюзен - Интеллект-карты - читать в ЛитВекБестселлер - Борис Вячеславович Конофальский - Длань Господня - читать в ЛитВек